Оголошено перший конкурсний набір заявок

13.10.2016 15:39

            11 жовтня 2016р.  оголошено перший набір заявок в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» за такими тематичними цілями: «Спадщина», «Доступність», «Безпека» та «Кордони», а також на всі їх пріоритети.

         До участі у конкурсі запрошуються західні області України: Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська.

Загальний бюджет грантового конкурсу - 80,17 млн євро, а сума гранту для проекту - від 100 000 до 2 500 000 євро.

Кінцевий термін подачі концептуальних записок - 31 грудня 2016 року.

У цьому конкурсі заявок документи повинні бути подані в два етапи:

Спочатку головні бенефіціари представлять концептуальні записки, що міститимуть загальну інформацію про проект.

Після цього, лише відібрані головні бенефіціари будуть запрошені подати повну форму заявки, що включатиме детальну інформацію про проект, який буде предметом додаткової оцінки.

Концептуальні записки повинні бути підготовлені за допомогою спеціальної програми, яку можна завантажити тут: CN Generator

Головні бенефіціари повинні завантажити та встановити цю програму на своїх комп'ютерах. Після цього програма може використовуватися без підключення до інтернету (в автономному режимі). Для того, щоб подати концептуальну записку, вона повинна бути завершена, збережена, роздрукована і підписана. Всі версії записки, паперову та електронні файли, необхідно подати до Спільного технічного секретаріату протягом терміну, встановленого для даного набору заявок.

Кінцевий термін подачі концептуальних записок - 31 грудня 2016.

Всі деталі, що стосуються правил даного конкурсу, описані в документі «Програмний Посібник. Частина I – Заявник», який можна завантажити разом з усіма додатками тут: Програмний Посібник. Ця папка містить наступні документи:

«Програмний Посібник. Частина I – Заявник»

Додаток 1 - концептуальна записка

Додаток 2 - повна форма заявки

Додаток 3 - бюджет проекту

Додаток 4 - методологія розрахунку адміністративних витрат

Додаток 5 - інші додатки до повної форми заявки

Додаток 6 - критерії оцінки концептуальної записки

Додаток 7 - критерії оцінки повної форми заявки

Додаток 8 - повний перелік показників

Додаток 9 - метрики показників результатів та продуктів Програми

Перед підготовкою концептуальної записки, будь ласка, ретельно ознайомтеся зі всіма цими документами. Їх англійська версія є офіційною та обов'язковою, однак для інформаційних цілей їх зміст буде доступним на веб-сайті Програми також національними мовами.

Спільний технічний секретаріат буде надавати бенефіціарам різнопланову допомогу при підготовці пропозицій:

Сайт Програми

Інструкція щодо заповнення концептуальної записки

розділ найпоширеніших питань

електронна самооцінка проекту для заявників

Відгук про проектну ідею та індивідуальні консультації

бенефіціари можуть отримати письмовий відгук щодо вимог набору пропозицій, відправивши мейл за адресою pbu@pbu2020.eu. Відповіді на питання будуть надаватися принаймні один раз в тиждень обраною групою експертів Програми.

індивідуальні консультації для заявників щодо ідеї проекту та партнерства також будуть організовані Спільним технічним секретаріатом форма.

Тренінги

листопад - серія тренінгів для всіх заявників буде організована в Польщі, Білорусі та Україні. Під час тренінгів буде представлена важлива інформація про процедури і вимоги конкурсу пропозицій, а також щодо заповнення концептуальної записки.

грудень - тренінги для головних бенефіціарів будуть організовані в Жешові, Білостоку, Львові та Бресті. Під час цих заходів ми зосередимо Вашу увагу на тому, як заповнити відповідні розділи концептуальної записки.

 

Детальніше: https://www.pl-by-ua.eu/ua,news,185